Каталог статей

Головна » Статті » А » Аутоімунний тиреоїдит

Аутоімунний тиреоїдит: лікування традиційними і народними методами

Специфічних методів лікування цієї хвороби ще не розроблена. Ефективних методів впливу на аутоімунний процес, які зупинили б розвиток з аутоімунного тиреоїдиту гіпотиреозу, на жаль немає. Та ще таких, щоб не залишали негативних наслідків для організму. Проте з метою лікування застосовують замісну гормональну терапію. Використовують L-Тироксин, який є гормоном щитовидної залози. Причому призначають його навіть у тих ситуаціях, якщо щитовидна залоза функціонує ще без видимих ​​змін. Роблять це з кількох причин.

 
L-Тироксин пригнічує вироблення ТТГ (тиреотропного гормону) гіпофізом. Наслідком цього є зменшення зобу.
    
Цей гормон запобігає недостатність щитовидної залози, знижує рівень інших гормонів залози, тому що захворювання має тенденцію до прогресування з часом.
    
Він нейтралізує лімфоцити крові, які ушкоджують і руйнують клітини щитовидної залози.

При такому лікуванні зоб поступово зменшується в розмірах. У середньому це займає від півроку до півтора років. І в той же час, коли зоб зменшується, залоза перестає функціонувати і є ризик розвитку гіпотиреозу. Це в тому випадку, коли не призначається відповідне лікування. Ось чому лікування аутоімунного тіреоідітаL-Тироксином повинно здійснюватися все життя.

На жаль, гормональне лікування загрожує чималими ускладненнями на організм погіршення діяльності з боку серцево-судинної системи, остеопороз та інше.

Аутоімунний тиреоїдит. Лікування народними засобами

Спосіб 1. Купіть в аптеці дві упаковки соснових бруньок. У півлітрову банку висипати подрібнені бруньки і залити 40-ної горілкою. Поставити банку в тепле місце і залишити на 3 тижні. Потім віджати і настоянку процідити. Вона повинна бути коричневого кольору. Цей склад необхідно використовувати для протирання шиї в області щитовидної залози. Робити це необхідно 3-4 рази на день до тих пір, поки хвороба не пройде.

Спосіб 2. Найбільш приємний і головне смачний варіант лікування полягає в застосуванні сокотерапії. рекомендується вживати суміш бурякового та морквяного соків. Морквини треба завжди брати більше, ніж буряків, в 3 рази. Для кращого засвоєння необхідно додати 1 ст.л. лляного або іншого масла. Соки можна готувати з лимона, капусти.

Починати терапію соками необхідно акуратно, з невеликої кількості. Наприклад, соку з капусти або буряка треба брати спочатку по 1 ст.л. Поступово при гарній переносимості дозу можна збільшувати. Сокотерапію проводять від одного місяця до року. Залежно від позитивних результатів.

Спосіб 3. Взяти морську капусту (100 гр.), По 50 г перегородок волоського горіха, хвоща польового, подорожника, нирок соснових, настоянки фукусу (гомеопатичної). Приготувати з усього цього суміш. Взяти 2 ст.л. зілля і залити сильним окропом. Проварити на слабкому вогні 15 хвилин під закритою кришкою. Додати 50 г меду, один подрібнений лимон і проварити ще 15 хвилин. Остудити відвар і процідити. Вживати по 1 ст.л. до їжі 3 р. на день. Тривалість лікування становить від 2 до 4 тижнів.



Джерело: http://аутоімунний тиреоїдит, аутоімунний тиреоїдит прояви, аутоімунний тиреоїдит симптоми, аутоімунний тиреоїдит причини
Категорія: Аутоімунний тиреоїдит | Додав: Умница (25.06.2013) W
Переглядів: 3272 | Теги: аутоімунний тиреоїдит причини, аутоімунний тиреоїдит, аутоімунний тиреоїдит симптоми, аутоімунний тиреоїдит прояви | Рейтинг: 0.0/0


Популярні статі за сьогодні


Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]





Хвороби по літерам


Форма входа


ЭТО ИНТЕРЕСНО

РЕКЛАМА


  Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Адміністрація сайта Маркова Виктория Витальевна
© 2024-2013
Яндекс.Метрика