Каталог статей

Головна » Статті » А » Аденоїди

Методи діагностики аденоїдів

Як бачите для кожної стадії хвороби необхідні відповідні методи лікування і хоча вам вибирати який з них застосувати, потрібно пам'ятати що будь-яке ефективне лікування починається з правильної діагностики. Тому, навіть якщо ви впевнені що лікування аденоїдів народними засобами у вашому конкретному випадку, це саме те, краще звернеться до лікаря для встановлення правильного діагнозу.

Справа в тому що аденоїди знаходяться глибоко в носоглотці тому побачити їх просто заглянувши в рот неможливо. Отже і визначити їх стан »на око» не вийде. Для цього потрібні спеціальні інструменти і лікар вміє ними користуватися. Крім того є ряд хвороб з дуже схожими симптомами. Тому для початку пройдіть ЛОР обстеження і переконайтеся в тому що ваша проблема це дійсно аденоїди, а не викривлення носової перегородки або новоутворення в носоглотці, наприклад і що захворювання знаходиться на тій стадії розвитку коли лікування аденоїдів народними засобами може дати помітний позитивний ефект. У медичних установах для діагностики аденоїдів використовують кілька методів.

Перший з них є найстарішим і найменш інформативним - це так зване пальцеве дослідження. При його проведенні хворий знаходиться в сидячому положенні. Лікар заходить до нього за спину, вводить палець йому в носоглотку через рот і обмацує аденоїди. Задоволення набагато нижче середнього, ефект мінімальний.

 
На сьогоднішній день пальцеве дослідження застосовують рідко, оскільки встановлення точного, детального діагнозу з його допомогою вкрай малоймовірно. Тому, якщо вам пропонують обстежити аденоїди пальцем, краще все ж відмовитися і пошукати іншу, більш просунуту клініку (за винятком тих випадків коли пальцеве дослідження застосовується як допоміжний при інших обстеженнях з метою визначення консистенції аденоїдів).

Другий метод - це рентген. Він набагато більш інформативний, що дозволяє провести обстеження аденоїдів в обсязі достатньому для встановлення точного діагнозу. Крім того цей метод не викликає ніяких неприємних відчуттів. Проте проведення рентгена тягне за собою радіоактивне опромінення що. м'яко кажучи, не корисно.

Третій метод діагностики аденоїдів магнітно-резонансна томографія. Це метод »золотий» у всіх сенсах слова. Він найбільш інформативний з усіх, не викликає ніяких неприємних відчуттів, абсолютно нешкідливий але при всьому при цьому дуже доріг. У рядових клініках магнітно-резонансну томографію аденоїдів практично ніколи не призначають саме унаслідок високої ціни. Проте якщо у вас є можливість провести його за свій рахунок ви можете скористатися цим методом.


Четвертий спосіб діагностики аденоїдів ендоскопія. На даний момент він найбільш вживемо тому що являє собою вдалий компроміс між ціною і якістю. Ендоскоп являє собою гнучку трубку з відеокамерою на кінці. З її допомогою можна візуально оглядати аденоїди, що дозволяє зробити досить точні висновки про їх стан. Крім того ендоскоп дозволяє проводити фото і відео зйомку для подальшого, більш детального, аналізу. Ендоскоп може вводиться як через рот так і через ніс. Обсяг одержуваної інформації цілком достатній для встановлення точного діагнозу, ціна помірна, неприємні відчуття мінімальні.

На підставі отриманих даних лікар може зробити правильні висновки щодо ступеня розвитку аденоїдів і порекомендувати лікування. Який з вище перерахованих методів діагностики віддати перевагу вирішувати вам. Вам же вибирати слідувати або не слідувати рекомендаціям лікаря. Однак при прийнятті рішення потрібно пам'ятати що аденоїди небезпечні в першу чергу своїми ускладненнями. Цих ускладнень багато, вони слідують один за одним, чіпляються одне за інше і наростають як сніжний ком!



Джерело: http://аденоїди, аденоїди причини, аденоїди симптоми, аденоїди ускладнення
Категорія: Аденоїди | Додав: Умница (12.06.2013) W
Переглядів: 876 | Теги: ЛОР обстеження, ефективне лікування, рентген, пальцеве дослідження застосовують, лікування аденоїдів народними засоб, пальцеве дослідження | Рейтинг: 0.0/0


Популярні статі за сьогодні


Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]





Хвороби по літерам


Форма входа


ЭТО ИНТЕРЕСНО

РЕКЛАМА


  Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Адміністрація сайта Маркова Виктория Витальевна
© 2024-2013
Яндекс.Метрика