Каталог статей

Головна » Статті » В » Волосся

Міфи життя волосся в літній час
Влітку волосся потребують підвищеної уваги , і хоча основні правила догляду давно відомі , деякі популярні поради на перевірку виявляються міфами

З настанням перших сонячних днів , щоденний догляд за волоссям переходить з розряду « підтримуючої » процедури в категорію « необхідність». Адже давно відомо , що прямі сонячні промені , високі температури і сухе повітря - це головні вороги здорових і красивих волосся . Але, не дивлячись на те , що базові правила по догляду за волоссям влітку давно відомі , багато жінок до цих пір вірять міфам , які обіцяючи гарну шевелюру , насправді приносять їй шкоду.

Які експерименти не можна здійснювати над волоссям влітку , щоб потім не шкодувати.

Міф перший: кардинальна стрижка волосся влітку гарантує їх здоров'я

Багато жінок вважають , що якщо на початку літа вони істотно укоротять своє волосся , то восени за умовчанням вони залишаться здоровими і красивими. При цьому питання про необхідність використання додаткових засобів захисту і наступних підрізань кінчиків раз в 1-2 місяці протягом спекотних днів уже не розглядається.

Розвінчання міфу

Звичайно , кардинально підрізавши волосся влітку , Ви полегшите їм існування , а собі догляд за ними. Але це також актуально і взимку , восени або навесні. Саме по собі , зменшення довжини волосся не є способом збереження здоров'я волосся . Сонце , сухе повітря і солона вода однаково шкідливі як коротким , так і довгим волоссям . Тому , якщо Ви не будете дотримуватися правил по догляду за волоссям влітку (до яких , до речі , відноситься і більш часте підрізання посічених кінчиків , ніж під час інших сезонів ) , то восени отримаєте тьмяні і хворі волосся незалежно від їх довжини.

Міф другий : сонце плюс лимон подарують безкоштовне мелірування

Безліч світловолосих дівчат навмисно ходять влітку без головного убору , очікуючи, що пасма красиво вигорять . Причому , чим більше часу , на їх думку , вони проведуть на сонці , тим красивіше і якісніше вийти ефект мелірування .

Розвінчання міфу

Насправді , подібна « турбота» про волосся влітку чревата небезпечними наслідками. По-перше , гуляючи під відкритим сонцем без панамки довгий час , можна легко заробити сонячний удар. По-друге , теорія « натурального» мелірування суперечить елементарним правилам оберігання шевелюри від зайвого впливу ультрафіолету , який робить волосся сухим і ламким . Ситуація обтяжується , коли для досягнення результату , дами поливають зачіску соком лимона і потім відправляються на пляж знову ж нічим не покривши голову. Однозначно , бажаний результат буде досягнутий , - адже лимон « вибілює » волосся . Але при цьому кислота , яка міститься в його соку , ще більше висушує поверхню волосся , а значить , наноситься подвійний удар по здоров'ю та красі. І не варто вірити , що натуральний лимон корисніше хімічних фарб. Година, проведена під прямими сонячними променями з лимонним соком на волоссі , по шкідливості можна легко прирівняти до 10 процедурам мелірування фарбами , що не містять аміак.

Міф третій : волосся влітку не потребують додаткових коштів по догляду

Поширена думка полягає в тому , що завдаючи незмивні кошти на волосся влітку , Ви не даєте їм « дихати» , і тим самим шкодите ім.

Розвінчання міфу

Волосся влітку потребують додаткового догляду , невід'ємною частиною якого є спеціальні незмивні кошти , глибоко зволожуючі і захищають волосся від палючого сонця і сухого повітря . Завдяки маскам , пінкам і бальзамам волога утримується всередині волосся , а ультрафіолет не " обпікає » його поверхню. Крім того , слід зазначити , що косметичні компанії вже давно випустили масу «легких » коштів , які цілком дозволяють волосу активно « дихати».


Міф четвертий: солона вода - найкращий засіб укладання волосся влітку

Морська вода робить волосся жорсткими і трохи липкими , що створює ілюзію використання стайлінгу . Саме тому деякі пані вважають за краще не змивати сіль з волосся після купання в морі , а навпаки воліють залишати недбалий «морський » стиль на довгий час.

Розвінчання міфу

Ефект від висохлої солі на волоссі влітку дійсно виглядає чарівно . Але слід мати на увазі що , морська вода корисна волоссю тільки за умови дуже недовгого контакту (наприклад , під час купання ) . А як тільки сіль на волоссі висихає , то відразу починає прискорено виводити вологу , що призводить до ламкості і підвищеної сухості волосся.

Міф п'ятий: якщо часто мочити волосся , то зайве миття їм зашкодить

Досить часто зустрічається думка про те , що волоссю вистачає очищення , яке відбувається під час купання у водоймах (море , озері , річці і т.д.). І якщо регулярно їх мити за допомогою шампуню після купання , то це їм зашкодить , так як відбувається « перебір » з різноманітним впливом на них.

Розвінчання міфу

Купання у водоймі може очистити волосся тільки від поверхневої пилу , але ніяк не виключає необхідності якісного миття з використанням спеціальних засобів. Адже , якщо Ви не будете використовувати шампунь для волосся влітку , то з часом заб'ються пори на шкірі і перестануть «дихати» підстави волосся ( цибулини) . Що може призвести до неприємних наслідків , починаючи з ефекту « жирної » голови і закінчуючи лупою , грибками або дерматитами .

Як бачите в літній період необхідно з особливою ретельністю доглядати за волоссям , щоб восени Ви змогли похвалитися не тільки гарною засмагою і Підтягнувшись тілом , але густою шевелюрою здорового волосся !


Джерело: http://Міфи життя волосся в літній час
Категорія: Волосся | Додав: Умница (21.12.2013) W
Переглядів: 764 | Коментарі: 1 | Теги: Волосся, засоби по догляду за волоссям, як доглядати за волоссям, догляд за волоссям | Рейтинг: 0.0/0


Популярні статі за сьогодні


Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]





Хвороби по літерам


Форма входа


ЭТО ИНТЕРЕСНО

РЕКЛАМА


  Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Адміністрація сайта Маркова Виктория Витальевна
© 2024-2013
Яндекс.Метрика