Каталог статей

Головна » Статті » А » Алкоголізм

Алкоголізм: стадії розвитку

 

 
Лікування алкоголізму можливо на будь-якому етапі хвороби, під час будь-якій стадії алкоголізму можна починати і застосовувати успішні методики лікування, проте важливо розуміти, що чим раніше почати лікування - тим більше користі від нього буде.

Перша стадія алкоголізму

Перша стадія алкоголізму характеризується наступними ознаками
Захоплення алкоголем - на ранніх стадіях алкоголізму людині здається, що він може контролювати кількість випитого і свою поведінку, але поступово управління станом сп'яніння втрачається. І навіть виникає оманливе враження про поліпшення самопочуття після вживання алкоголю.

На цій стадії алкоголізму людина в стані сп'яніння здатний здійснювати вчинки, на які не здатний у тверезому вигляді. Потім з'являється захоплення спиртними напоями. Фортеця алкогольних напоїв при цьому не грає абсолютно ніякого значення.

Людина, яка починає захоплюватися алкоголем, випиває в будь-якій ситуації, в будь-який час. Спочатку йому здається, що він може контролювати кількість випитого алкоголю і управляти своїм станом, але в результаті систематичного вживання алкоголю. людина втрачає цю здатність. На цій стадії алкоголізму люди схильні до втрати контролю над ситуацією в стані сп'яніння.

На фізичному здоров'ї ця стадія алкоголізму майже не відбивається, і тривати вона може довгі роки, а перехід в другу стадію алкоголізму майже завжди зумовлений. На наступний день, в цій стадії алкоголізму, люди зазвичай відчувають себе чудово, чи не відчуваючи ніяких наслідків після бурхливо проведеного попереднього дня.

Ще однією характерною ознакою першої стадії алкоголізму є поява алкогольної амнезії, яка проявляється у втраті пам'яті під час сп'яніння. Найчастіше це короткочасні провали в пам'яті про проведене в сп'янінні часу, які виникають при досягненні якоїсь індивідуальної ступені сп'яніння або досягнення певного рівня алкоголю в крові людини. У кожного цей поріг індивідуальний, так само як і терміни очевидного прояву цих ознак.

Друга стадія алкоголізму

Ця стадія алкоголізму характеризується вже розвиненої першою стадією. захопленням, до якої приєднується синдром абстиненції. Під словом абстиненція тут слід розуміти стан відходу на наступний день після вживання спиртного. Ще більш важливим, як і більш запущеним етапом розвитку другої стадії алкоголізму є ефект похмілля, зникаючий після вживання алкоголю на другий день після п'янки.

Друга стадія розвивається, так само як і сам алкоголізм, поетапно і етапи розвитку другої стадії алкоголізму виражаються тільки в часі, яке людина вже хворіє алкоголізмом здатний провести без спиртного. На цьому етапі розвитку алкоголізму. хвороба починає прогресувати і час між прийомами алкоголю скорочується. Іноді це скорочення часу між прийомами алкоголю може бути очевидним і швидкоплинним, а іноді більш тривалим і не таким очевидним процесом.

 
Однак основні характерні ознаки залишаються загальними для будь-якого перебігу хвороби і можуть служити як діагнозом, так і оцінкою ступеня захворювання. Якщо ви помічаєте, що близька для вас людина починає вживати алкогольні напої все частіше і частіше. це вже тривожний сигнал про існування захворювання на алкоголізм.

Якщо хворий на алкоголізм людина починає похмелитися ще вночі або вже рано вранці, це свідчить про те, що він входить в стадію запою. В цей же час з'являються неминучі проблеми в соціальній сфері індивідуума. З'являються проблеми в сім'ї і на роботі, виникають конфлікти і складнощі у взаєминах, з'являється лінь, хворобливість і брехливість. У такій ситуації слід покладатися на очевидні вчинки хворого, на зміни в тверезості його способу життя, а не на слова хворого щодо його чудового самопочуття та відсутності залежності від алкоголю.

Алкоголіки на другій стадії алкоголізму майже ніколи не здатні визнати вже розвивається у них залежність від випивки. Для стану здоров'я хворого на цій стадії вже є важливим усвідомлення існування проблеми і початку пошуку методів для її вирішення, однак алкоголік на цій стадії боїться зізнатися самому собі і оточуючим в тому, що у нього з'явилася залежність від випивки. Немає різниці, чи п'є людина на другій стадії алкоголізму постійно або час від часу. хвороба прогресує і розвивається в будь-якому випадку і швидкість її розвитку залежить тільки від особливостей кожного окремо взятого людського організму.

Велику роль при цьому відіграє і увага до людини схильного до зловживання алкогольними напоями з боку його близьких і родичів. На цій стадії починають валитися найближчі стосунки, і життя летить під укіс.

Третя стадія алкоголізму

Заключна стадія розвитку алкоголізму, розвивається найчастіше після довгострокового вживання спиртних напоїв. Як правило. це фінал. Кинути пити можливо і на цій стадії, проте наслідки довголітнього зловживання спиртними напоями, до цього часу вже завдає фізичному та психологічному здоров'ю хворого непоправної вред.

Третья стадія алкоголізму проявляється у важкому абстинентному синдромі, хворий вже майже не здатен переносити стан похмілля.
Запої на цій стадії майже нескінченні і їх тривалість часто залежить тільки від наявності коштів на придбання спиртних напоїв. Внутрішні органи до цього часу виявляються глибоко і часто невідворотно пораженннимі алкоголем, виникають епілепсія та імпотенція, алкогольне ураження печінки, токсичні гепатити і навіть цироз. З'являються енцефалопатія і недоумство, розлади пам'яті та алкогольні неврози.

На цій стадії алкоголізму медиками фіксується висока смертність серед алкоголіків. Лікування алкоголізму на цій стадії можливе, однак у такому занедбаному вигляді, лікування не приносить можливості реабілітуватися в соціальних сферах і відновити нормальний рівень здоров'я. Тому до лікування алкоголізму слід вдаватися якомога раніше, поки порушення в роботі організму не досягнули невідворотною ступеня руйнування.

 



Джерело: http://алкоголізм жіночий, алкоголізм жіночий причини
Категорія: Алкоголізм | Додав: Умница (18.06.2013) W
Переглядів: 2754 | Теги: алкоголізм, жіночий, алкоголізм жіночий причини | Рейтинг: 3.0/1


Популярні статі за сьогодні


Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]





Хвороби по літерам


Форма входа


ЭТО ИНТЕРЕСНО

РЕКЛАМА


  Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Адміністрація сайта Маркова Виктория Витальевна
© 2024-2013
Яндекс.Метрика