Каталог статей

Головна » Статті » А » Алергія

Алергія: народні методи лікування

Лікування алергії ряскою

Уваги заслуговує багата солями брому та йоду ряска. Крім того, вона містить такі життєво важливі складові як фосфор, кальцій, залізо, марганець і багато інші мікроелементи, а також протеїн, рослинний білок, жир і клітковина. До складу ряски входять дуже цінні для людського організму флавоніди і тритерпенові сполуки, які мають яскраво виражене протівоканцерогенное властивість, що неодноразово підтверджено різними експериментами.
Важливою перевагою ряски є відсутність будь - яких протипоказань. За багаторічний період використання цієї рослини не спостерігалося ніяких побічних ефектів.

Найчастіше при будь-яких проявах алергії травники призначають спиртову настоянку ряски, яку настоюють 7 днів, заливаючи 50 мл горілки чайну ложку промитої свіжої трави ряски. Приймають таку настоянку 3 рази протягом дня, розчинивши 15 - 20 крапель в чверті склянки води.

Інший спосіб приготування настоянки з ряски полягає в наполяганні в одній пляшці горілки 1 повної склянки трави. Таким чином, можна використовувати і сушену ряску в тих же пропорціях. На результативність лікування заміна свіжої сировини травою заготовленої про запас не впливає.

Перші кілька днів настоянка повинна знаходитися на світлі, після чого її слід прибрати в затемнене місце приблизно на 4 тижні. Потім, настоянку проціджують і прибирають на зберігання. Постійний температурний режим забезпечить збереження настоянки на строк не менше 2 років.

Спосіб застосування настоянки з ряски такий:

1 тиждень - 3 рази на день п'ють по 20 крапель, розвівши в 50 мл води, до їжі;
2 тиждень - 3 рази на день по 30 крапель;
3 тиждень - аналогічно, збільшивши дозування до 40 крапель;
4 тиждень - по 50 крапель.

Таким чином, варто продовжувати лікування поки не закінчиться настоянка у пляшці.

Для маленьких дітей спиртова настоянка замінюється прийомом порошку з трави ряски. Його потрібно давати, розвівши водою по 1 чайній ложці (без гірки) 3 рази на день. Порошок можна змішати з медом або варенням (якщо немає протипоказань) і скачати з нього кульки.

Лікування ряскою давало завжди позитивні результати при народному лікуванні алергії.

При зборі сировини ряски рекомендовано віддавати перевагу розташованим далеко від житла озерам. Це зажадає чималих зусиль, запорукою буде якісне лікування з повноцінного сировини.



Джерело: http://алергія, алергія симптоми, алергія народні методи лікування
Категорія: Алергія | Додав: Умница (21.06.2013) W
Переглядів: 723 | Теги: алергія народні методи лікування, алергія, алергія симптоми | Рейтинг: 0.0/0


Популярні статі за сьогодні


Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]





Хвороби по літерам


Форма входа


ЭТО ИНТЕРЕСНО

РЕКЛАМА


  Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Адміністрація сайта Маркова Виктория Витальевна
© 2024-2013
Яндекс.Метрика